Luxusní vířivky se vyrábějí i v Česku

České vířivky

Uvažovali jste někdy nad tím, zda se vířivky vyrábějí i v České republice? Nebo je to všechno dovoz? Pokud zapátráte na internetu, zjistíte, že se vířivky samozřejmě vyrábějí i u nás. Takže pokud je zakoupíte, podpoříte nějakou českou firmu. Což je hezké gesto. Ale stále tu zůstává otázka, kterého výrobce takto podpořit, který za to stojí a kdo vyrábí nejlepší vířivky.

Špičková kvalita

Vířivek se u nás vyrábí mnoho typů, od nejlevnějších až po ty nejdražší. Češi se do nich postupně zamilovávají, a tak se není čemu divit, že i v České republice přibývá jejich výrobců. V případě reklamace, nutnosti opravy či jakýchkoliv problémů je navíc pro řadu lidí lepší, pokud vědí, že výrobce mají „na dosah“ - a že jejich vířivka nepřicestovala až z Číny.

Mezi českými výrobci existuje spousta firem, které se za kvalitu svých výrobků nemusí stydět a mají se svými vířivkami na domácí půdě úspěch. Ale prosadit se s vířivkami českého původu i v zahraničí, to už je tvrdší oříšek. Ne mnoha firmám se to zatím povedlo. Ale přesto existují i takové, jejichž jméno je známé i v dalších zemích Evropy a kde na jejich značku vířivek zákazníci dobře slyší.

Rodinná firma z Orlických hor

Příkladem takového úspěchu je rodinná firma sídlící v obci Dolní Dobrouč, jež čítá okolo 2 500 obyvatel. Málokdo by v takovém městečku v Orlických horách čekal firmu, která dosáhla evropského ohlasu a jejíž výrobky jsou ceněny nejen pro svou kvalitu, ale i originalitu. Rodinná firma USSPA, která se specializuje na výrobu luxusních typů vířivek, sídlí právě tady. A pod rukama jejích pracovníků vznikají vskutku originální kousky, které vás na první pohled ohromí. A každý má rázem chuť naĺožit se do takové vířivky.

O tom, nejde jen o planou reklamu, svědčí i mezinárodní úspěchy této společnosti – na sklonku loňského roku představila svou novinku v podobě do země zapuštěné vířivky, a to rovnou na světovém veletrhu v Lyonu. Úspěch to byl jasný. Do „sady“ navíc patří i termální bazén, který spolu s vířivkou tvoří dokonalou dvojku. Sice za značný peníz, ale leckdo je ochotný do svého pohodlí a relaxu investovat nemálo peněz.

České výrobky

Jedinou „nevýhodou“ této výše zmiňované úspěšné české firmy je, že její vířivky mají prémiovou kvalitu – žádný průměr nenabízí ani nevyrábí. Existuje ale řada českých výrobců vířivek, kteří se naopak soustředí na střední a nižší třídu obyvatelstva a i jim chtějí dopřát tu pohodu ve vlastní vířivce. Takže vířivku za rozumné peníze seženete s přehledem i od českého výrobce. A v nabídce jich je tolik, že nebudete vědět, kterou si vybrat.

Přečtěte si také 6 důvodů, proč si pořídit vířivku nebo Technologie vířivek. Co vás dostane do kolen?

Fotografie