Co to znamená, když se vysloví microblanding?

Co to znamená, když se vysloví microblanding?

Dokonalé obočí, které vypadá svěže, plně, v ideálních tvarech a evokujících odstínech, to je asi přání každé ženy. Poradíme vám, jakým způsobem docílit skvělého obočí, které vám dodá potřebné sebevědomí. K dispozici je inovativní metoda microblandingu neboli 3D modelování případně je rozšířen i pojem vláskování obočí. Jedná se o prověřenou certifikovanou metodu sloužící k vytvoření permanentního make-upu obočí, jenž vykouzlí dokonalý výraz na vašem obličeji. Předností této metody je fakt, že ji lze aplikovat pouze na část obočí za účelem zvýraznění, vylepšení tvarování nebo doplnění obočí. Samozřejmostí je ovšem i vytvoření kompletního permanentního obočí.

Rekonstrukce se provádí chloupek po chloupku, až do té doby, než se vymodeluje požadovaná kontura obočí, jenž plně splňuje požadavky zákaznice. 3D vláskování obočí vytváří perfektní vizáž a vhodně doplňuje celkový výraz obličeje v souladu s dokonalým přírodním vzhledem.
Microblanding se provádí pomocí čepelky s upevněnými speciálními jehličkami, jejímž prostřednictvím specializovaný pracovník jemně vykresluje jednotlivé chloupky na vašem obličeji k dosažení maximálního přirozeného vzhledu. Tvar a délka chloupků je heterogenní a vytváří se různě dlouhé a různě objemné chloupky. Vhodný výběr barev a jejich vzájemná kombinace zabezpečí plasticitu obočí a ještě tak umocní finální 3D efekt.

Zákroku se rozhodně nemusíte bát, neboť se jedná jen o lehké povrchové škrábnutí, navíc podle požadavku lze aplikovat i roztok místní anestetika. Správně provedené vláskování obočí není na první pohled vůbec patrné. Cílem je, aby došlo ke zvýraznění, projasnění a doplnění obočí zcela přirozeného vzhledu. Nespornou výhodou je úspora času stráveného líčením a zvláště neoblíbeným odličováním, v neposlední řadě taktéž úspora na pořízení samotných kosmetických prostředků.

Zde v souhrnu podáváme výčet nejvýznamnějších výhod techniky microblandingu:

  • okamžitý efekt
  • přetrvávající make-up
  • dokonalý a naprosto přirozený vzhled
  • významná úspora času
  • možnost úpravy, doplnění či zvýraznění obočí
  • vytvoření nového obočí
  • barevný odstín pigmentu dle vašeho přání

Uvažujete-li o trvalém obočí, pak pro vás máme doporučení. V brněnském centru krásy Aesthea s.r.o. vás rádi uvítají a poradí vám, jak nejlépe docílit bezchybného obočí metodou microblandingu. Neváhejte kontaktovat toto špičkové centrum estetické kosmetiky situované v samotném srdci města Brna. Nejvhodnější je telefonicky se spojit se studiem a nejprve se dotázat na všechny vaše nejasnosti i případné otázky a následně si pak rezervovat realizační schůzku.

V tomto studiu vám mimo jiné mohou doporučit i vysoce sofistikovanou metodu pudrového obočí Brno. Předností této techniky je ještě přirozenější vzhled, precizní tvar a dokonale upravené obočí zajišťující větší objem. Toto stínované obočí vytváří dokonalé linie na základě větší barevné škály, než je tomu u klasického microblandingu. K nanášení barev se opět používají tenoučké jehličky a cílený efekt dokonale tvoří velmi jemné a atraktivní stínování obočí. Pigment se nanáší pouze pod povrch pokožky a nikoliv hloubkově, jako je tomu u vláskování obočí. Využívá se zde světlejších a tmavších odstínů ve vzájemné harmonické kombinaci. Výběr odstínu pigmentu záleží na vašem přání, nicméně je rovněž potřeba brát v potaz individuální zabarvení řas a vlasů. Použitý pigment je barevně stálý a nemění svou barvu, pouze dochází k poklesu jeho intenzity zbarvení. Z tohoto důvodu je nutné obnovit pudrové obočí přibližně jednou za rok až dva roky, v souladu s typem pokožky a v závislosti na vašem věku. Obě metody, jak pudrové obočí, tak i microblanding lze vzájemně kombinovat, čímž se docílí naprosto ideálního finálního dojmu.

Revoluční metody microblandingu obočí a pudrového obočí vám můžeme vřele doporučit. Tyto metody se mezi ženami stávají čím dál tím více populární a zajisté s nimi budete plně spokojená i vy. Přináší sebou větší pohodlí bez všedního líčení a zároveň vám poskytuje každodenní dokonalý vzhled a to za jakékoliv situace. Výhodou je i stabilita tohoto permanentního make-upu během podmínek, které obvykle nevyhovují běžným líčidlům, jako je sportovní výkon nebo nepřízeň počasí. Představte si, jak by bylo příjemné být stále dokonale nalíčená a to i během lyžování, když chumelí nebo během tance na slavnostním plese, při relaxaci v aquaparku, v sauně, na pláži či na náročné poznávací dovolené.

Fotografie