Úklid bytových domů rychle a kvalitně

Každý správce bytového družstva má ve své kompetenci údržbu pořádku a čistotu ve společných prostorách. Jedná se o společné podlahové prostory, schodiště, okna, zábradlí, výtahy, dveře a osvětlení. Nejsnazší cestou, jak všechna tato místa udržet v čistotě, je výběr úklidové firmy.

Zástupci úklidové firmy se s Vámi sejdou přímo na místě, projdou celý dům a sepíší s Vámi přesné požadavky na pravidelné úklidy domu. V nabídce je i generální úklid, například po malování, či renovacích. Domluvíte si termíny na úklid a tím zajistíte sobě, i všem nájemníkům čisté a upravené prostředí v domě.

Úklid společných bytových prostor obnáší vytírání podlah, zametání, úklid dveří, sklepních prostor a oken. Podle sezóny je také nutné domluvit odklízení sněhu, úklid spadaného listí a větví, a další změny stavu podle klimatických podmínek. Do úklidu je možné zahrnout také garáže, dvůr či přilehlou zahradu. K těmto činnostem je dobré být dle sezony v kontaktu s firmou a dle situace specifikovat, jakou činnost navíc si objednáváte.

Cena úklidu je závislá na četnosti úklidu, rozměrech objektu a náročnosti úklidu. Po domluvě se zakoupí vybavení pro úklid, a vyčlení místnost, kde budou prostředky a nářadí dostupné pro zástupce firmy. V období svátků a po prázdninách je možné domluvit si generální úklid, díky kterému se obyvatelé domu budou cítit komfortně. Pokud je v majetku družstva zahrada, může být součástí smlouvy také péče o rostliny a zeleň. Stejně jako péče o příjezdové cesty, chodníky a blízké okolí domu, například kout na popelnice.

Pokud hledáte specialisty na úklid společných prostor po celém Česku, oslovte pracovníky úklidové služby Míka Servis. Domluví s Vámi finanční podmínky, časový plán a Vy už se jen můžete těšit do uklizeného domova. Postaráme se o to, aby se Vám i Vašim sousedům v domě žilo spokojeně.