Střechy na klíč

Střechy na klíč jsou v poslední době často vyhledávanou službou. Zejména pokud Vás tíží čas a potřebujete svou nemovitost rychle a kvalitně zastřešit. Stejně jako u domů na klíč Vám mohou firmy, které se na tuto problematiku specializují, postavit praktickou a dlouhotrvající střechu. Tyto firmy samozřejmě také nabízí opravy a rekonstrukce starších střech, a všech doplňků, které se ke střeše vážou. Zajistí Vám veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně doplňků (např. střešní okna). A pokud se chystáte izolovat fasádu, nezapomeňte, také na tepelnou izolaci a hydroizolaci Vaší střechy.

Vyřízení vaší objednávky je velice rychlé a prakticky začíná podáním objednávky, buď e-mailem, nebo telefonicky. Na základě této poptávky se zpětně dozvíte cenovou kalkulaci. Pokud s něčím nebudete souhlasit, vše se dá domluvit a doupravit. Až budete s celým návrhem spokojeni, dochází k podpisu smlouvy a následně k realizaci celého projektu.

Každá střecha potřebuje nejprve kvalitní základ, tedy krov a vyzdívku komínu. Na krov se položí střešní krytina, která je z nejrůznějších materiálů např. betonové, pálené, vláknocementové, plechové, asfaltové střešní tašky a PVC fólie. Tyto materiály jsou velmi kvalitní a cenově dostupné. Je možné si zvolit lehčí materiál, a tím také zredukovat celkovou cenu. Dokonalé a funkční střeše nesmí chybět montáž okapů, svodů, oplechování okapů a další zdobné práce klempířníků. Na závěr se doladí poslední doplňky jako střešní okna nebo upevnění solárních panelů a střecha je hotová. Celkově Vám realizace střechy na klíč ušetří spoustu starostí a času. Svěřte ji do rukou firmy, která vám zajistí kompletní služby při realizaci střechy.