Rekonstrukce koupelny snadno a elegantně

Pokud zvažujete rekonstrukci koupelny, obraťte se s Vaší představou na projektanty. Pomohou Vám přivést Vaše sny k dokonalosti a Vy získáte pro svoji každodenní očistu krásnou koupelnu. Odborníci na bytový design Vám poskytnou cenné rady ohledně rozvržení místnosti, poradí si s původním, většinou nepraktickým půdorysem koupelny a navrhnou řešení, která budou působit svěže.

Dnes již koupelny nabízí svým majitelům veškerý komfort, kdy je doma snadné zařídit malé wellness studio. Pokud poskytuje koupelna dostatek prostoru, je možné umístit v ní malou saunu. Dalším hitem do koupelny je hydromasážní vana, kde si zákazník vybere rozmístění trysek, počet trysek ve vaně a typ jejich ovládání. Na výběr jsou také moderní vanové zástěny a topné žebříky. Takto vybavená koupelna poskytne plný komfort pro odpočinek po pracovním dni.

Pro rodinný režim je možnost koupelnu vybavit například 2 umyvadly a vkusným koupelnovým nábytkem, kde si všichni najdou prostor pro svoje potřeby, jako jsou fény, holicí strojky, nebo kosmetika. Pro starší obyvatele domácnosti je vhodné nainstalovat u vany či sprchy madla a úchyty, pro bezpečný pohyb v koupelně.

Koupelna plní také praktickou službu pro majitele, kdy je potřeba vymyslet vhodné umístění pračky, sušičky či sušáku prádla. Tito rodinní pomocníci se snadno schovají za zástěnu, či výklenek, aby byli dostupní, ale přitom nerušili.

Samostatnou kapitolou je barevná výbava koupelny, kdy si zákazník vybere dlaždičky, obklady, výmalbu a nábytek tak, aby vše ladilo, v jednotném designu. Dnes je v nabídce mnoho typů nábytku do koupelny, stejně jako ostatních doplňků. Stačí se jen rozhodnout, v jakém tónu chcete koupelnu zařídit, zda ve svěží námořnické barvě, tlumené hnědé, či například klasické bílé barvě.