Kvalitní hmoždinky pro Vaši práci

Pokud potřebujete pro svoje podnikání profesionální nýtovací a kotevní techniku, obraťte se na specialisty. Zkušená firma Vám zajistí kvalitní materiál a osvědčené zboží, se kterým se Vám bude dobře pracovat a docílíte výsledků snadno a rychle. Ať už jde o hmoždinkykotvyvrtáky, nebo hřebíky, nabídka je dnes široká.

Hmoždinky jsou používány na upevnění deskových materiálů, sádrokartonu, sádrovláknité desky, či dřevotřísky. Hmoždinky do sádrokartonu se využijí pro tvorbu příček, stropů, zdí.

Hmoždinky do polystyrenu jsou buď zavrtávací, tzv. šneky. Ty se šroubují do polystyrenu, a do nich se vloží vrut, který přichytne břemeno. Jsou vhodné pro lehké předměty.

Při výběru součástek pro kotvení a nýtování Vám odborná firma poskytne osobní poradenství, ale i tahové zkoušky výrobků. Můžete si tak být jistí vhodně vybranou kotevní technikou. Stejně tak Vám firma poradí s aplikačními postupy, čímž získáte jistotu správně vykonané práce.

Pokud hledáte stabilní firmu, oslovte nás s důvěrou, figurujeme na trhu již více než 25 let. Jsme velkoobchodní rodinná firma, a poskytujeme svým zákazníkům pouze kvalitní značkové zboží. Dovážíme švýcarskou kotevní techniku Mungo, ke které máme potřebné Certifikáty a Osvědčení. Registrovali jsme si vlastní nýtovací techniku značky FASTY, kterou úspěšně prodáváme po Evropě. Máme k dispozici plně vybavené sklady a Vaši objednávku vyřídíme do 24 hodin. Naši odborníci Vám poradí s výběrem vhodné nýtovací či kotevní techniky pro Vaši potřebu, domluví s Vámi záruční a pozáruční servis. Nabídnou Vám také kompletní katalog s ceníkem výrobků. Na hmoždinky zakoupené u nás se můžete spolehnout.