Spa bazény, wellness bazény

V moderní době plné stresu a spěchu se čím dál tím oblíbenějšími stávají wellness pobyty nebo návštěvy welness center. Většina lidí zde hledá uvolnění, trochu času pro sebe a hlavně pohodlí a komfort. Společně s luxusem welness služeb však může nastat chvíle, kdy si uvědomíte, že už si svůj život bez oddechu několikrát týdně nedokážete ani představit. Odpočinek ve vířivé vaně, termální koupeli nebo masáž pomocí vodních proudů se opravdu stává téměř návykovou. Co si potom počít?

Proč si neušetřit věčné dojíždění, sjednávání návštěv a omezený čas strávený ve wellness? Konečně si můžete dopřát neomezený odpočinek, který vám bude k dispozici sedm dní v týdnu – pořiďte si vlastní spa bazén, který vám dopřeje maximum pohodlí a relaxace. I když se to na první pohled zdá bláznivé, tato varianta se stává u nás čím dál tím populárnější. Velké množství penzionů a hotelů se bez vlastního wellness už neobejde, proč byste museli vy?

Pod termínem spa bazény se skrývá hned několik typů van a bazénů. Spa znamená v překladu lázně, což docela vystihuje charakter jednotlivých výrobků. Můžete si vybrat z hydromasážních van s horkou vodou nebo klasických vířivek v mnoha desítkách provedení. Často navíc firmy nabízí možnost postavit si vanu přímo na terase nebo v exteriéru zahrady, což ještě zintenzivní váš zážitek a pocit relaxace.

Zdroj: www.spa.teiko.cz

Spa bazény vám dopřejí veškerý komfort a odpočinek, po kterém jste tak dlouho toužili, kombinace masáže tryskami a horké vody vám zaručí, že stres z běžného života zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.  Pro maximální relaxaci je vhodná i menší masážní vana, která se svými rozměry neliší od vany klasické, nabízí však zabudované masážní trysky, které z běžného koupání vykouzlí nezapomenutelný zážitek, který budete chtít opakovat každý den.