Hydromasážní a vířivé vany

Rádi byste se uvolnili po každodenním stresu? Chcete si ulevit od vašich unavených, bolavých svalů a kloubů? A co si třeba vyzkoušet hydromasáž, která poslouží k revitalizaci Vašeho těla? Ponořte se do teplé bublající vody a nechte se unášet.

Hydromasážní vany neslouží jenom k relaxaci, ale jsou také využívány k léčebným procedurám a rekonvalescenci. Vany se vyrábí v různých velikostech. Jsou vybaveny několika tryskami, které se využívají jako akupunktura. Do svých domovů či relaxačních středisek je můžete pořídit již od dvaceti tisíc korun. Vyznačují se luxusem a navodí správnou atmosféru k maximální relaxaci.

Vířivé vany se vyrábí oproti hydromasážním i ve větších rozměrech. Trysky, které jsou umístěné po celé vaně, pomáhají zregenerovat duševní síly, zlepšují krevní oběh, tlumí bolesti a během několika minut uvolňují svalstvo. Celkově dochází k fyzickému i psychickému zlepšení. Vyznavači luxusu určitě přivítají i možné zabudování CD, rádia, ovládání pomocí počítače, led podsvícení vody, vlnové masáže či aromaterapii.

V dnešní uspěchané době je nezbytné občas zvolnit tempo, vyskočit z kolotoče povinností, stresu a dopřát si odpočinek a relaxaci. A kde jinde než přímo u Vás v domě, bytě nebo na zahradě. I Vaše děti budou masážní vany milovat.