Dřevěné podlahové parkety Boen

Jestliže máte v plánu zakoupit si do svých interiérů podlahové parkety, odborníci by Vám doporučili podlahové parkety Boen. Značka Boen pochází ze severských zemí, kde je práce se dřevem mnohaletou tradicí. Výrobky značky Boen se prodávají ve více než 50 zemích světa a všude nachází spokojené zákazníky.

Výroba podlah Boen začíná ve firmě, kde je dřevo zpracováno již v surovém stavu, následně je podlaha zpracována podle závazných norem společnosti. Podlahy se skládají z prken, širokých 30 cm a dlouhých přes 4 metry. Podlahy na větších plochách, v hotelích a restauracích jsou tak krásně jednolité.

Pro firmu Boen pracuje tým návrhářů, kteří jsou na špičce v oboru designu nábytku a podlah. Podlahy Boen jsou tak velmi originální a zaujmou na první pohled, ať už utváří styl rodinného domu, či firemních prostor. Můžete si tak vybrat mezi mnoha typy úpravy povrchů, různými barvami a odstíny parket. Podle Vašeho vkusu a celkového designu interiéru můžete zvolit jedinečnou podlahu.

Výhodou podlah Boen je také jednoduchost pokládky, díky patentovanému zámkovému systému Boen ji pro Vás odborníci sestaví v krátkém čase a s minimem nepořádku. Kvalita podlah slibuje dlouholetou užitnou hodnotu i při větším zatížení.

Pokud hledáte odborníky na výběr a pokládku dřevěných podlah, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Naši pracovníci Vám pomohou s výběrem designu a barevných motivů Vaší nové podlahy. Přímo u Vás doma zaměří potřebné rozměry a domluví s Vámi detaily pokládky a finanční rozpočet. Můžete se tak spolehnout, že nová dřevěná podlaha Boen bude součástí Vašeho domova na dlouhá léta a bude zdobit interiér Vaší domácnosti. Vaši nejbližší ocení kvalitu podlahy, ať už si na ni děti budou hrát, nebo zvířecí mazlíčci odpočívat, všichni se budou pohodlně a útulně.